U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Vrolijk Kerstfeest cadeauset
It’s the most wonderful time of the year
Drie glazen buisjes met Kerstmelanges in een houder voor de reageerbuisjes en handige composteerbare filters.
Kerstthee
Speciaal voor de mooiste tijd van het jaar selecteerden wij drie heerlijke theemelanges die het echte kerstgevoel meebrengen. Fijne melanges met de heerlijkste smaken en geuren door de toevoegingen van winterse kruiden en specerijen. Maak het thuis lekker knus en warm en geniet van de verschillende kersttheeën van Van Bruggen Thee.
Magische Kerst – Deze heerlijke melange heeft de kenmerkende smaken van amandelen en kaneel en is in combinatie met sinaasappel de perfecte thee voor onder de kerstboom.
Zetadvies: 1 kop, 1 doseerlepel, watertemperatuur 90 graden, 2-4 minuten laten trekken
Stille Nacht – Deze Rooibosthee is een lust voor het oog met de toevoegingen van korenbloembloesem en goji bessen. Een heerlijk fruitige, zoete Sinterklaasmelange.
Zetadvies: 1 kop, 1 doseerlepel, watertemperatuur 90 graden, 3-4 minuten laten trekken
Happy New Year- Onze heerlijke en feestelijke champagnethee pas bij elk feest! De melange is een combinatie van witte en groene thee met lemongrass en cassis-smaak.
Zetadvies: 1 kop, 1 doseerlepel, watertemperatuur 70 graden, 3-4 minuten laten trekken
Let op deze set past niet door de brievenbus!
Laat ons helpen!